У Запоріжжі завершився командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Традиційно, бердичівляни знову – серед кращих легкоатлетів держави.
Чемпіоном України зі стрибків у довжину став наш Владислав Мазур (тренер Ігор Лонський). Його результат у 7.65 метра став недосяжним для суперників.
До слова – Владислав ще раніше виконав норматив для поїздки на чемпіонат Європи у приміщеннях, який на початку березня пройде у Бєлграді. Проте, зупинятися на досягнутому не збирається і не проти ще до весни стрибнути на вісім метрів. «Хотів стрибнути краще на цих змаганнях. 7,65 метрів – замало для участі у чемпіонаті Європи. Думаю, на чемпіонаті України у приміщенні у Сумах, при хорошому збігу обставин усе має вдатися. Це можуть бути вісім метрів або близького того, але я не загадую, – каже Владислав. – Якщо вдасться поїхати у Белград, це буде мій перший офіційний турнір серед дорослих. До цього брав участь у юнацьких і юніорських чемпіонатах, змагався там і зі стрибків у висоту, і у довжину. Чи буде шансом те, що після Олімпійських ігор багато лідерів узяли паузу? Не знаю. Думаю, і без них буде досить багато сильних атлетів. Буде цікаво. Про те, що змінив стрибки у висоту на довжину, не шкодую. Думаю, тут все вдасться. До сезону готувалися як завжди, робив усе те саме. Але дещо зменшив навантаження, оскільки трішки розтягнув м’яз задньої поверхні стегна. Проте зараз усе залікував і все чудово», – прокоментував Владислав Мазур підсумки чемпіонату України журналістам ФЛАУ.
У стрибках у висоту Віктор Лонський (тренер Ігор Лонський) з результатом 2 метри фінішував восьмим у чоловіків. Ще одна підопічна Ігоря Лонського – Ольга Мельничук, стрибнувши на 170 сантиметрів, стала шостою у жінок у стрибках у висоту. А сьоме місце з таким само результатом, але гіршою кількістю спроб, розділили вихованки Олександра Михальченка сестри Карина та Ірина Миронюк.

Поділіться цікавинкою з іншими