Фото зі сторінки А.В.Лабунської у соціальній мережі Фейсбук

Постать Анжеліки Лабунської, без сумніву, знайома практично кожному жителю Бердичева, адже ця людина у 2015 році задекларувала статки у розмірі 127 мільйонів 921 тисячу 761 гривню і 10 копійок, тоді як у тому ж році офіційний сукупний дохід, наприклад, Президента Росії Володимира Путіна, Президента Зімбабве Роберта Мугабе та Президента Білорусі Олександра Лукашенка, яких світова спільнота називає найбільшими диктаторами сучасності, становив менше півмільйона доларів США..
Успішний адвокат, народний депутат, яка після посадки Юлії Тимошенко до в’язниці вже через кілька тижнів залишила фракцію «БЮТ» у парламенті, Анжеліка Лабунська, котру Всеукраїнський рух проти політичної корупції «Під контролем» вніс до списку осіб, які підозрюються у корупції, ім’я якої згадується у скандалі з фінансуванням Росією окремих політичних проектів під федералізацію України, за півтора місяці до місцевих виборів-2015 раптово повернулася у «Батьківщину» і, навіть, очолила її Житомирську обласну організацію, на сьогодні є депутатом Житомирської обласної ради і міцно тримається за владу, намагаючись контролювати через своїх людей місто Бердичів та Бердичівський район. Так, зокрема, колишні помічники Анжеліки Лабунської як народного депутата України займають ключові пости у місцевих радах, є головами депутатських фракцій та організацій «Батьківщини». У Бердичеві головою фракції є Валерій Шелепа, головою міської організації – Володимир Пономарчук.
Слід зазначити, що, на думку багатьох, людиною Анжеліки Лабунської є і діючий голова Бердичівської районної ради, колишній регіонал, а нині висуванець Агарної партії Максим Самчик. Принаймні, про це свідчать синхронні голосування і пропозиції «Батьківщини» й аграріїв у районній раді, а також публічна підтримка «біло-сердешними» кандидатури Максима Самчика на виборах на посаду Семенівського сільського голови у однойменній ОТГ. Таким чином, можна сказати, що в руках колишнього нардепа, депутата обласної ради зосереджені основні важелі влади, що, мабуть, дасть свої дивіденди під час наступної виборчої кампанії шляхом залучення адміністративного ресурсу. Однак, судячи з усього, Анжеліка Лабунська вирішила не обмежуватися лише Бердичівщиною.
Як стало відомо журналістам «БН», у вівторок у Андрушівському районі було обрано нового голову районної ради. Ним став голова місцевої організації «Батьківщини» Олександр Осадчук. «Голова Житомирської обласної партійної організації Анжеліка Лабунська привітала Олександра Осадчука з обранням головою ради та побажала йому витримки, поваги людей та кропіткої, наполегливої праці на благо громади Андрушівщини і області. «Голосування депутатів Андрушівщини, це не тільки нова важлива політична перемога «Батьківщини» на теренах Житомирської області, але й довіра депутатів-членів інших партій до «Батьківщини», які розуміють, що тільки об’єднання демократичних сил може змінити ситуацію в Україні, покращити життя людей», – заявила Анжеліка Лабунська», – повідомляють про подію місцеві ЗМІ.
Правда, Анжеліка Лабунська трохи злукавила або володіла на той момент не всією повнотою інформації. Бо, насправді, ніякої довіри з боку інших політичних сил до «Батьківщини» насправді не було: Олександр Осадчук набрав мінімально можливих 18 голосів з 34, а з чотирьох зареєстрованих у Андрушівській районній раді фракцій участь у голосуванні взяла лише «Батьківщина», один представник Опозиційного блоку та кілька позафракційних депутатів. Інші фракції участі у голосуванні взагалі не брали саме з політичних мотивів.
Попередній голова Андрушівської районної ради Сергій Марценюк був відправлений у відставку депутатами 10 березня цього року через недовіру до його діяльності.