Бердичівське управління освіти і науки має намір передати в оренду частину шостої школи. Мова йде не про все приміщення, а лише про шість квадратних метрах, на яких, згідно умов, буде розміщено об’єкт торгівлі. Про такі наміри стало відомо з оголошення, розміщеного на офіційному порталі міста.
«Управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради
про намір передати в оренду об’єкти комунальної власності:
Дані про об’єкти:
нежитлове приміщення загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, площею 6,0 кв.м, за адресою: м. Бердичів, вул. Житомирська, 104/2 вартістю за незалежною оцінкою – 13453,00 грн. без ПДВ станом на 30.06.2017 строк оренди 2 роки 11 місяців, мета використання – для розміщення торговельного об’єкта з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи.
Заяви про оренду зазначених об’єктів приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою: 13300, м.Бердичів, пл.Центральна, 1, кім.75. У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз.3 частини четвертої ст.9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна», – зазначається в оголошенні.