За три “самоволки” мобілізованому киянину “дали” три роки в’язниці

Поділіться публікацією з іншими

3521У Бердичеві винесено вирок у кримінальному провадженні, в якому на лаві підсудних опинився молодший сержант військової частини польова пошта В3231, яка знаходиться у нашому місті.
У судовому засіданні було встановлено, що чоловік був мобілізований у вересні 2014 року і взимку 2015 року був зарахований до особового складу названої військової частини. Проте, служити у Бердичеві чоловік не надто хотів. Принаймні, суд визнав доведеними три факти “самоволок” солдата. Причому — не на годину-дві, а набагато довше. Перший раз чоловік зник із частини на цілий місяць. Повернувшись назад до частини, службу продовжив, але не надовго: менш ніж через місяць знову зник на десять днів. Далі повернувся, але вільне життя було більш заманливим: вже за кілька днів втік із частини знову. Не було молодика тиждень. Очевидно, що строк кожної нової самоволки скорочувався, але терпіти такого нахабства у частині не стали, за поведінку мобілізованого взялися слідчі.
Оцінивши в сукупності всі докази по справі, у тому числі той факт, що чоловік вже мав судимість (у 2011 році Шевченківським райсудом Києва, судимість не погашена досі), Бердичівським міськрайонним судом визнано молодшого сержанта винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.ч.3,4 ст.407 Кримінального Кодексу України і призначено покарання у вигляді трьох років позбавлення волі. Реальних, а не умовних.

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *