На політичні заяви та вигуки під час чергової сесії Бердичівської міської ради у депутатів пішло майже дві години. Коли емоції дещо стихли, взялися до безпосереднього розгляду питань порядку денного. А їх було майже півсотні.
Традиційно, депутати прийняли кілька рішень про виділення матеріальної допомоги на лікування як учасникам війни на Сході, так і бердичівлянам, які потребують негайного оперативного втручання. Практично на кожній сесії депутати вносять зміни до міського бюджету, перерозподіляючи доходи та видатки, а також до окремих галузевих програм. Не стала винятком і нинішня сесія. Прийняли місцеві обранці також і ряд нових програм. Зокрема, затвердили Програму матеріальної допомоги Гарнізонному будинку офіцерів Бердичівського гарнізону, а також Інвестиційну Програму “Бердичівводоканалу” на 2018 рік. Під час розгляду останнього питання, виникли сумніви у доцільності встановлення загальнобудинкових лічильників на воду у будинках, в яких стоять індивідуальні лічильник у більшості квартир. На думку міського голови Василя Мазура, це питання потребує додаткового вивчення, а тому, за його пропозицією, депутати виключили з Інвестиційної Програми водоканалу розділ про встановлення загальнобудинкових лічильників.
Із загальноміських питань, певно, варто виокремити рішення про затвердження Положення про стипендії обдарованим та перспективним спортсменам Бердичева, які тепер отримуватимуть матеріальну підтримку з бюджету, а також рішення про реорганізацію комунального закладу “Бердичівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги” у комунальне некомерційне підприємство. Це дасть змогу вже з наступного року отримувати відповідне фінансування на первинну ланку медичної допомоги із державного бюджету. У протилежному випадку, всі видатки на цей центр лягли б на плечі міського бюджету.
Чимало питань порядку денного було присвячено земельній тематиці. Так, депутати прийняли ряд рішень, котрими надали дозволи виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, вирішили питання продовження договорів оренди, або ж припинення права користування земельними ділянками, передали у власність ряду громадян землю, яку вони отримували раніше для будівництва і обслуговування житлових будинків. До речі, згідно рішення міської ради, відтепер на Елінгу з’явиться ще одна вулиця, яу назвали Джерельною. Рішення про її прорізку теж було прийнято депутатами міської ради.