Вибори у Романівці відкладаються. Чекають завершення декомунізації

Поділіться публікацією з іншими

3854_729x547Вже півтора місяці Романівка (колишнє Радянське) Бердичівського району лишається без свого голови. Нагадаємо, у лютому сільський голова Михайло Нагорняк прийняв емоційне рішення піти у відставку. За день-два він вирішив відкликати свою відставку, та виявилося — вже пізно: секретар сільської ради встигла зробити відповідний запис у трудовій книжці, а до Верховної Ради попрямували документи для призначення позачергових виборів у селі.
30 березня профільний комітет парламенту зареєстрував законопроект, який передбачав проведення нових виборів сільського голови у Романівці на 5 червня. Проте, прийняти законопроект до 5 квітня, щоб вибори відбулися у визначені строки, депутати не встигли.
Тепер планувалося, що питання виборів у Романівці розглянуть нинішнього пленарного тижня, а саме волевиявлення відбудеться вже не 5, а 26 червня. Та схоже, що до проведення виборів у Романівці готуватися ще рано.
Вся справа у законодавчій колізії. Ще 4 лютого Верховна Рада України перейменувала село Радянське Бердичівського району, присвоївши йому назву Романівка. Але назва самої сільської ради — Радянська — залишилася. Тепер, для того, щоб провести дочасні вибори у Романівці, треба юридично змінити назву ще й сільської ради. Хоча, з іншого боку: мають обирати голову села, а не депутатів сільської ради. Тому, навіщо чекати зміни назви ще й сільської ради, аби обрати голову села — незрозуміло.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *