Вибори на Житомирщині: команда голови райради побила журналіста?

Поділіться публікацією з іншими
Фото зі сторінки Івана Жеведя у соціальній мережі Фейсбук
Фото зі сторінки Івана Жеведя у соціальній мережі Фейсбук

Як повідомляє видання «Діловий Бердичів», у селі Великі Низгірці, яке входить до Семенівської об’єднаної громади, невідомі побили їхнього позаштатного журналіста, котрий намагався зафіксувати факти порушень в ході виборчого процесу у цьому селі.
Журналістам «БН» вдалося дізнатися, що «побитий журналіст» – чоловік на ім’я Іван Жеведь, який у ніч на п’ятницю займався розповсюдженням у Семенівській громаді газети під назвою «Влада+земля», котра викриває факти протиправної діяльності одного з кандидатів на посаду Семенівського сільського голови, нинішнього голови Бердичівської районної ради Максима Самчика. Принаймні, до такого висновку можна прийти після перегляду відео, котре напередодні розповсюдив «Діловий Бердичів».
«Сьогодні вночі у Семенівській ОТГ повинні були розкидати «чорнуху». Але не всі хлопці захотіли працювати за три копійки», – розповів цей псевдожурналіст «Ділового Бердичева», спалюючи залишки «В+З».
Зважаючи на те, що газету дійсно було роздано у ніч на п’ятницю, очевидно, що чоловік добре знав про її існування і, певно, був залучений до виконання чорнової роботи – розкидання її у подвір’я мешканців громади. Інакше, звідки б у нього взялися залишки цієї газети, котру він демонстративно спалив, як випливає з відео, саме в ніч на п’ятницю?
Ще вранці п’ятниці Максим Самчик звернувся до поліції з проханням знайти зловмисників, які розповсюджували вказану газету. Проте, інформація про те, що правоохоронцям вдалося їх відшукати – відсутня. Натомість, «Діловий Бердичів», розповсюдивши це відео, фактично, видав особу, яка розповсюдила «В+З».
Імовірно, що, переглянувши вказане відео і помітивши цього «журналіста» у Великих Низгірцях, команда Максима Самчика і вирішила помститися йому.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *