Фото Vladimir Ujazdowski

У неділю у багатьох населених пунктах України пройшли дострокові та проміжні вибори у територіальних громадах. Відбувався виборчий процес і на Бердичівщині.
У селах Швайківка та Катеринівка, які входять до Швайківської сільської ради, обирали нового сільського голову. Попередній очільник громади Сергій Сидоренко Постановою Бердичівського міськрайонного суду від 25 липня 2016 року був притягнутий до адміністративної відповідальності за вчинення корупційного діяння. Йому було призначено адміністративне стягнення у розмірі 5100 грн з позбавленням права обіймати посади та займатися діяльністю, що пов’язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, строком на 11 місяців.
Відтак, брати участь у новій виборчій кампанії Сергій Сидоренко не мав права. Натомість, за право стати Швайківським сільським головою боролися Тарас Яригін, Валентина Крюченко, Ольга Гусар та Леся Любченко. У непростій боротьбі у жіночій компанії перемогу святкував 23-річний Тарас Яригін, якому мешканці громади відали більшість голосів.
Таким чином, Тарас Яригін стане наймолодшим на цей момент сільським головою Бердичівського району.

Поділіться цікавинкою з іншими