Вперше в Бердичеві провели Велодень

Поділіться публікацією з іншими

DSCN7710«Велодень» – неофіційне свято, яке відзначають велосипедисти України, Білорусі та Росії наприкінці травня. Ця акція об’єднує безліч міст України. Попередниками Велодня були велопробіги «На велосипеді – на роботу!», які відбувались в Києві з 2004 року. Вінниця та Житомир приєднались до проведення Велодня 2007 року.
Дотепер, бердичівські райдери – професійні велосипедисти, були гостями в найближчих містах. І лише цього року в останню суботу травня ризикнули і провели свій власний Велодень!
Організатором став велоклуб «Зіг-Заг», головою якого є Максим Міщенко. До слова, цьогоріч велоклуб став офіційною громадською організацією, що звичайно посприяло в роботі над велопробігом. Підготовка виявилась з нелегких, але завдяки підтримці міської влади та головне – спонсорів, все задумане вдалося.
Усі бажаючі, а таких було немало, з’їжджались до Центральної площі міста. І тепер вже до нас у гості завітали житомиряни та жителі Козятина. Жодних обмежень щодо віку чи статі для учасників не було, саме тому в колонах виднілись і дівчата, були і маленькі дітки в супроводі дорослих. Найменшому учаснику – Бей Гаріку – ледь виповнився 1 рік, а найбільший вік серед учасників був аж 70 років. Особливими гостями акції стали:
помічник народного депутата України Олександра Ревеги – Софія Томашевська та депутат міської ради, голова ГО інвалідів-візочників «Стимул» Юрій Яремчук. Вони теж додали відстань маршруту на рівних з усіма.
Колона зі 120-ти учасників рушила центральними вулицями міста, відчувши насолоду, легку свободу та перевагу над автолюбителями. Це була унікальна можливість, приєднавшись до активних велосипедистів, випробувати себе на міцність. Маршрут склав 12,5 км. Супроводжували велосипедистів патрульний автомобіль, забезпечуючи безпеку під часу руху дорогами, та Швидка допомога. Впродовж велопробігу в колоні були маршали – велосипедисти зі стажем, які слідкували за порядком.
З неприємного. Варто зазначити, люди, які дійсно допомогли, поводили себе достатньо стримано та скромно. Водночас, дехто вирішив скористатись акцією для своїх особистих цілей, не докладаючи жодних зусиль. Таким людям варто знати: Велодень не несе політичного або комерційного забарвлення, організовується для активного відпочинку велолюбителів. Велоклуб «Зіг-Заг» популяризує здоровий спосіб життя та пересування містом на велосипеді.
Організаторам довелось добряче побігали, аби велопробіг відбувся. Особливу матеріальну підтримку надав народний депутат, наш земляк, – Олександр Ревега. Завдяки цьому, «Зіг-Заг» блискуче провів рекламну кампанію та забезпечив цінними тематичними подарунками учасників конкурсів. День виявився спекотним, тому втамувати спрагу вдалося дякуючи питній воді «Наша вода» від ТОВ «Бердичів-Пиво». Також підтримали акцію учасники велоклубу та добрі друзі!
Головний організатор – Максим Міщенко, був приємно здивований такою кількістю велолюбителів, бо очікував лише на третину з них. Але такого результату, в наш час, не вдалося б досягти без допомоги. Атмосфера драйву та позитиву дарує наснаги для подальших справ. Бердичів гідно прийняв виклик, традицію Велодня розпочано!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *