У понеділок члени виконавчого комітету Бердичівської міської ради з другої спроби прийняли рішення про підвищення вартості проїзду у громадському транспорті міста з трьох до чотирьох гривень.
Нагадаємо, перше засідання виконкому, присвячене цьому питанню, відбулося місяць тому. Тоді перевізники просили підняти тарифи до 5 гривень, наголошуючи, при цьому, що економічно обгрунтована ціна перевезень становить взагалі сім гривень. Та після суспільного резонансу й обгрунтованих нарікань на якість перевезень у мсті, було прийнято рішення додатково вивчити це питання, на що дали місяць.
І от у понеділок рішення більшістю голосів таки було прийнято. Члени виконкому та перевізники дійшли згоди про те, що з 1 червня вартість проїзду таки зросте. Але не до 5 гривень, а до — чотирьох.
Водночас, перевізників зобов’язано забезпечити приведення автобусів до відповідного санітарного і технічного стану, у тому числі — встановлення GPRS-трекерів для можливості здійснювати функції контролю дотримання графіку руху. Якщо вони виконають ці вимоги, з 15 вересня вартість проїзду у громадському транспорті може бути піднята до 5 гривень. Це так само закріплено у рішенні виконкому.

Поділіться цікавинкою з іншими