Кабінет Міністрів України вніс зміни до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Відповідним розпорядженням №461-р не лише збільшено обсяги фінансування цих проектів на понад два мільярди шістсот тисяч гривень, але й доповнено список об’єктів, які фінансуватимуться за рахунок цих коштів.
Таким чином, на Житомирщину передбачено виділити додатково понад сто сім мільйонів гривень. Зокрема, за клопотанням народного депутата України Олександра Ревеги, майже три мільйони шістсот сорок сім тисяч гривень Уряд спрямував на реконструкцію приміщення колишньої гнійної хірургії у Бердичеві, де планується після завершення робіт розмістити дитячу поліклініку та обладнати центр первинної медико-санітарної допомоги. Крім того, майже сім мільйонів гривень буде використано на капітальний ремонт (термомодернізацію) Гришковецької гімназії у Бердичівському районі.
Водночас, за ініціативи Олександра Ревеги, підтриманої урядовцями, по майже два з половиною мільйони гривень передбачено направити на реконструкцію (санацію) Попільнянської гімназії та реконструкцію із застосуванням енергозберігаючих технологій Червоненської гімназії у Андрушівському районі, а також понад два з половиною мільйони гривень — на реконструкцію школи у селі Квітневе Попільнянського району.
Нагадаємо, на початку червня Урядом було прийнято розпорядження №439-р, яким передбачено виділення з державного фонду регіонального розвитку майже п’яти мільйонів гривень на реставраційно-ремонтні роботи з відновлення театру у Бердичеві. Ця будівля, до речі, є пам’яткою історії.

Поділіться цікавинкою з іншими