У Івано-Франківську завершився Всеукраїнський фінал “Шкіряного м’яча – Кубка Coca-Cola” серед дванадцятирічних юнаків. За звання кращого у своїй віковій категорії боролися вісім найсильніших на сьогодні в Україні команд U-12, серед них — учні бердичівського НВК-10.
Втім, виступ бердичівлян у фіналі назвати вдалим важко. У своїй підгрупі наші хлопці фінішували останніми, програвши ровесникам з Володимир-Волинського (2:3), Харкова (1:6) та Рівного (0:5).
А у матчі за сьоме місце бердичівляни зустрілися з невдахою іншої підгрупи — учнями бердянської ЗОШ №11. Основний час зустрічі між цими командами сильнішого не виявив (1:1), а у серії післяматчевих пенальті вправнішими були хлопці з Бердянська.
Є й більш приємна новина: крім суто футбольних поєдинків, представники команд змагалися також і у жонглюванні м’ячем. У цій вправі бердичівляни показали другий командний результат — 622 удари. Кращими були тільки хлопці з Києва — 655 ударів.
Нагадаємо, у 2004 році учні бердичівської НВК-10 під керівництвом тренера Ігоря Лисюка вже вигравали Всеукраїнський фінал “Шкіряного м’яча – Кубка Coca-Cola”.

Поділіться цікавинкою з іншими