У День села Маркуші отримали від народного депутата 130 тис. грн. на школу

Поділіться публікацією з іншими

Неабияке свято влаштували у Маркушах з нагоди відзначення Дня села На місцевому стадіоні облаштували сцену, українські пісні, танці та справжні «Богатирські ігри» – ось чим дивували односельчан та гостей.
Знають та бережуть історію своєї малої Батьківщини жителі Маркушів. Не дарма кажуть, що якщо ти не знаєш історії рідного краю, то не матимеш і майбутнього. Голова села Олександр Карпов коротко повідав про історію села, розповів про існування поселення на цій території в глибоку сивину. Перша згадка про це датується 1530 роком. Але є знахідки черняхівської культури, що засвідчує проживання на цій території людей ще півтори тисячі років тому.
Нині у Маркушах живуть люди-трударі, які невтомно працюють, і цим доводять любов до рідної землі. Добрими справами славляться всі мешканці: село збирало кошти та продуктові набори бійцям АТО, передавало подарунки в монастирі та лікарню. А голова села Олександр Карпов завжди з гордістю говорить про своїх односельчан, тому що вважає їх найбільш трудолюбивими.
Привітати жителів Маркушів приїхав особливий гість – народний депутат України Олександр Ревега. «Висловлюю щиру вдячність всім мешканцям Маркушів, людям похилого віку, медикам, освітянам, підприємцям, аграрним компаніям. Всім тим, хто любить село, допомагає та розбудовує його», – звернувся до маркушівців Олександр Ревега і відзначив подарунками трудівників села, які своєю працею звеличували та прославляли його, сім’ї : Клавдії Лучук, Тамари Кардинської, Тетяни Петренко, Олени Тихончук, Олени Пигич, Андрія Горобчука, Валентини Сеняк, Володимира Вербинця, Віктора Вусатого та Андрія Сологуба.
А головним подарунком у визначний для Маркушів день від народного депутата Олександра Ревеги стало 130 тис. грн. на вікна в школу, яка є однією з кращих на Житомирщині.PIC_2836 PIC_2874 PIC_2895 PIC_2920 Маркуші 15+

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *