З Дня створення Бердичівського коледжу промисловості, економіки та права минуло 114 років – історія цього навчального закладу починається з 1903 року. Черговий “День народження” коледжу у БКПЕП відзначили наприкінці минулого тижня.
За понад століття змінювалися назви коледжу, педагогічний склад, осучаснились методики навчання, але незмінним залишається високий рівень знань його випускників. І у стінах коледжу завжди раді бачити випускників різних років, викладачів, працівників та ветеранів освітньої галузі, які свого часу формували, наповнювали та розвивали навчальний заклад.
Не оминули увагою іменинників і представники влади – на свято завітали міський голова Василь Мазур зі своїми заступниками, народний депутат України Олександр Ревега, директор департаменту ливарного виробництва, випускник 1979 року Степан Клименко.
Переглянувши презентацію з визначними сторінками історії коледжу, усі присутні мали змогу ознайомились і з сьогоденням навчального закладу. А творчі виступи студентів додали святкового настрою.

Інна Солодка