У актовій залі центральної міської лікарні на концерт зібрались чимало працівників медицини та поважні гості. Нагода була вагома – стати свідками посвяти молодих спеціалістів у медичну професію. Така традиція у бердичівській лікарні існує вже багато років і відступати від неї ніхто не збирається.
Привітати тих, хто обрав собі за професію благородну справу – рятувати та лікувати, завітали і міський голова Василь Мазур та народний депутат України Олександр Ревега.
В урочисту мить посвяти – прийняття молодих спеціалістів до лав Бердичівської центральної лікарні, юні медики зачитали клятву Гіппократа, а головний лікар – Лариса Бабікова передала молоді символічний вогонь знань. З нагоди свята грамоти та квіти за відповідальне ставлення до роботи від головного лікаря отримали кращі юні медичні сестри – Тетяна Поліщук та Вікторія Стоян, яка допомагала постраждалим людям з Калинівки. Квітами в знак вдячності та поваги привітали ветеранів медичної галузі центральної лікарні.
З нагоди посвяти від міської влади молоді медики отримали солодкий подарунок – торт. А Олександр Ревега підготував для них сюрприз – поїздку в Радомишль та екскурсію тутешнім замком.
Відзначимо, що за сприяння Олександра Ревеги на балансі центральної лікарні відтепер є фіброгастродуоденоскоп вартістю в 500 тисяч гривень та 25 приладів для безпечної утилізації використаних шприців (вартість 57 тисяч гривень). За словами лікаря-ендоскопіста Анатолія Ковбаси, фіброгастродуоденоскоп – це прилад, необхідний для точного обстеження хворих та виявлення виразки, папілом та інших захворювань, діагностика яких в подальшому допомагає попередити та уникнути онко-хвороби.

Інна Солодка