Фото Олега Федонюка

Фото Олега Федонюка

Журналіст Валентин Бортник, він же – голова фракції «Батьківщина» у Бердичівській міській раді Валерій Шелепа на підконтрольному йому інтернет-ресурсі «Бердичів.піз» розмістив інформацію про збільшення народним депутатам заробітної плати утричі.
«Верховна Рада вирішила підняти найбільш нужденним зарплату в три рази! Яка ж професія у цих щасливчиків? Фельдшер? Учитель? А може дільничний? Ні, цим категоріям громадян потрібно ще років двадцять почекати», – пише Валерій Шелепа. «Верховна Рада має намір збільшити витрати на оплату праці депутатів в 2016 році майже в три рази з 32,2 млн гривень до 91,2 млн гривень. Про це йдеться у відповіді апарату Ради на запит “Українських Новин”, – відзначає Валерій Шелепа і резюмує, що таким чином зарплата нардепам, серед яких є і голова «Батьківщини» Юлія Тимошенко, зросте утричі. “Мільйонер і депутат, певно, чекати не може – життя проходить, і йому без підвищеної в три рази зарплати ніяк не можна …”, – зазначає лідер бердичівських «тимошенківців»-депутатів Валерій Шелепа.
Правда, ті, кому зарплату , нібито, підвищили, категорично заперечують цей факт. У коментарі Ліга.net з цього приводу, лідер фракції «Батьківщина» у Верховній Раді Сергій Соболєв повідомив, що отримав зарплату на свою картку в розмірі 4600 гривень. “Нам нічого не підвищували. Це ігри якісь”, – додав він.
Заперечують підвищення і у апараті Верховної Ради. Про це ЛІГА.net заявила керівник прес-служби апарату парламенту Ірина Кармелюк. “Під час дії антитерористичної операції в Україні посадові оклади народних депутатів, згідно із законодавством, змінені не будуть. Зараз оклад народного депутата залишає 6109 гривень”, – повідомила Кармелюк.
За її словами, інформація про можливе підвищення в деяких ЗМІ окладів не відповідає дійсності.

Поділіться цікавинкою з іншими