У Бердичеві зникла депутат міської ради

Поділіться публікацією з іншими

ShelegonЗв’язок із 24-річною депутатом Бердичівської міської ради Юлією Шелегон (фракція Радикальної партії Олега Ляшка) зник близько десятої години ранку п’ятниці, 15 квітня. Саме о цій порі у Бердичівському міськрайонному суді мав розпочатися розгляд адміністративної справи, у якій Юлія Шелегон є третьою особою на боці відповідача. Однак, до суду жінка не з’явилася.
Депутат міської ради Станіслав Лужанський, який брав на себе зобов’язання вручити повістку Шелегон, цього не зробив. З якої причини? – чітко пояснити суду не зміг.
Зважаючи на це, суддя Тетяна Потапова оголосила перерву у засіданні, щоб викликати або хоча б повідомити (як того вимагає процедура) Юлію Шелегон у телефонному режимі. Замість надати номер телефону Юлії Шелегон, Станіслав Лужанський відповів секретарю суду “щас” і швидко залишив залу засідань.
Коли врешті вдалося знайти номер телефону Юлії Шелегон з інших джерел, на дзвінки вже відповідав лише оператор телефонної компанії, сповіщаючи, що “абонент знаходиться поза зоною досяжності”. За адресою реєстрації Шелегон, вказаною нею під час набуття повноважень депутата, судовому розпоряднику відповіли, що за цією адресою така не проживає, більше того – люди навіть і не чули про таку Юлію Шелегон. Не знайшлося її слідів і за адресою, яку вона назвала суду як місце свого проживання під час попереднього судового засідання.
Версій зникнення Юлії Шелегон наразі немає. За словами одних депутатів, сказаних ними у судовому засіданні, у Юлії Шелегон захворіли діти, тому вона не може прийти до суду. Інші депутати (зокрема, голова ВО “Батьківщина” Володимир Пономарчук) стверджують, що бачили Юлію Шелегон вранці п’ятниці у районі залізничного вокзалу.
Сама Юлія Шелегон достроково залишила суд ще у четвер, 14 квітня. Як згодом пояснили депутати суду, офіційно безробітна секретар постійної бюджетної комісії міської ради поспішала …на роботу.
Нині у Бердичеві ведуться активні пошуки Юлії Шелегон, до цього підключені всі наявні у міськрайонному суді ресурси. Адже вручити повістку про явку до суду Юлії Шелегон треба до 5 травня.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *