Найближчим часом у Бердичеві буде проведено перерахунок плати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, який здійснювався протягом трьох місяців 2015 року — з серпня по листопад. До цього зобов’яжуть керівництво комунальних підприємств “ВЖРЕП №7” та “Житловик”. При цьому, надміру отримані вказаними підприємствами суми субсидій та пільг для відшкодування витрат на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій мають бути повернуті на рахунок головного розпорядника коштів – управління праці та соціального захисту населення Бердичівської міської ради.
Така перспектива випливає із проекту рішення, який планується винести на засідання виконавчого комітету міської ради, і котрий вже опублікований на офіційному порталі міста.
Вказане рішення має бути прийняте на виконання відповідного рішення адміністративної колегії Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України. Аби уникнути у подальшому будь-яких звинувачень з боку Антимонопольного комітету, уповноважені служби виконкому отримали лист-погодження Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України з приводу проекту рішення, який планується прийняти.

Поділіться цікавинкою з іншими