У Бердичеві збираються перекривати вулиці

Поділіться публікацією з іншими

143344790263210-i0У зв’язку з проведенням заходів, приурочених 71-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, 09.05.2016 рух автомобільного транспорту за центральними вулицями міста буде організовано наступним чином:
– з 06.00 год. до 11.30 год. (під час урочистого зібрання громадськості) буде здійснено повне перекриття руху автотранспорту проїжджими частинами пл. Соборної, вул. Європейської та вул. Вінницької: від перехрестя пл. Соборної – вул. Житомирської до перехрестя вул. Європейської – вул. Фрунзе та від перехрестя пл. Соборної – вул. Житомирської до перехрестя вул. Вінницької –вул. Котовського.
Рух автомобільного транспорту на час перекриття спрямовано за вулицями Фрунзе, С.Сідлецього, Пушкіна та Короленка.
– з 11.00 год. до 12.00 год. (під час урочистої ходи ветеранів та громадськості міста до військового кладовища) буде повністю перекрито рух автотранспорту по вулиці Європейській від універмагу „Ювілейний” до перехрестя вул. Європейської – вул. Димитрова, до перехрестя вул. Димитрова – вул. Пушкіна і по вул. Пушкіна до військового кладовища.
Просимо врахувати вищезазначений порядок руху автомобільного транспорту 09.05.2016 автоперевізників, міські служби «радіотаксі» та водіїв приватного автотранспорту.
Організаційний комітет

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *