У Бердичеві за шахрайство засуджено начальника міліції

Поділіться публікацією з іншими

0_8e3ec_ac43a054_origБердичівський міськрайонний суд виніс вирок у резонансній кримінальній справі, яка розпочалася ще майже чотири роки тому. У березні 2012 року правоохоронці затримали на гарячому двох своїх колег — начальника лінійного відділу міліції на станції Бердичів та його заступника.
Обидва чоловіки налагодили не оригінальну, але дієву кримінальну справу. Затримуючи ту чи іншу особу за підозрою у зберіганні наркотиків, вирішували: давати справі хід чи заробити на ній. У окремих випадках пропонували домовитися батькам затриманих: за окрему плату могли “закрити очі” на виявлену у їхніх дітей знахідку і відпустити їх, не порушуючи кримінальної справи. Слідству вдалося довести, правда, лише три подібних факти, скоєних протягом одного місяця.
Але і їх виявилося достатніми для винесення обвинувального вироку обом чоловікам. Довести хабарництво обвинуваченню не вдалося. Судом їхні дії були кваліфіковані як зловживання службовим становищем та шахрайство.
Вироком суду обох екс-міліціонерів засуджено до двох років ув’язнення з позбавленням права обіймати атестовані посади у правоохоронних органах та сплатою штрафу у розмірі 4250 гривень кожен. Правда, від основного покарання (позбавлення волі) обох чоловіків звільнено з випробуванням з іспитовим строком у 2 роки.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *