Заявки на участь подало 17 чоловік, по факту взяло 14, у різних вагових категоріях: від 60 кг, до 75 кг. Причому на татамі змагалися як офіцери, так і солдатсько-сержантських склад частини. Вікові категорії були теж різні, але “назвався спортсменом, то борись, як чоловік”.
“Серце радіє, що є в частині хлопці, які можуть відстоювати гідність бригади на татамі”, – ділиться враженнями нещодавно призначений на посаду начфіза бригади Руслан Лук’янюк. – “Ці змагання проводяться повністю на добровільній основі, ніхто в наказовому порядку не примушував”.
“Правилами дозволяється нанесення ударів руками і ногами та виконання кидків, утримань, больових та задушливих прийомів, – пояснює офіцер. – “Сьогодні ми спостерігали у виконанні різних біців весь арсенал цієї техніки”.
Коли раніше бувало хлопці виходили “один-на один”, то зразу домовлялися до “першої крові”, чи “до перемоги”. В спортивному залі змагалися до перемоги за балами, але перший бій розпочався з першого ж пошкодженого носу.
Спортсмени продемонстрували різну техніку: від боксу до карате та прийомів боротьби. Глядачі мали змогу побачити жорстке суперництво, технічні нокаути, перемогу у перші чотири удари та добровільну поразку без бою, коли обличчям до обличчя зійшлися друзі. Без перебільшення було азартно та видовищно.
Нагородження проводив особисто командир бригади полковник Андрій Маліновський.
За високі результати в змаганнях з рукопашного бою в особистому заліку нагороджено Грамотою та медаллю у ваговій категорії до 60 кг:
– 3 місце Михайло Свічкарь;
– 2 місце Сергій Малик;
– 1 місце Ілля Котов;
у ваговій категорії до 65 кг:
– 3 місце Павло Галюк;
– 2 місце Степан Ілик;
– 1 місце Максим Журик;
у ваговій категорії до 75 кг:
– 3 місце Павло Бондарчук;
– 2 місце Микола Козлов;
– 1 місце Дмитро Гречаніченко.
Дмитро Гречаніченко також був відзначений окремою Грамотою в номінації “тактичний боєць змагань”.
За активну участь у змаганнях нагороджені грамотами наступні учасники:
– Віктор Бей;
– Олександр Костюк;
– Сергій Панасюк;
Андрій Радзівілов.
За високі результати в змаганнях з рукопашного бою в командному заліку нагороджені:
– Грамотою та перехідним кубком за перше командне місце 4 артилерійський дивізіон;
– Грамотою за друге місце збірна команда частини;
– Грамотою за третє місце 3 артилерійський дивізіон.