У Бердичеві стало більше орденоносців

Поділіться публікацією з іншими

13686546_110057419437785_703512186907104515_nВідомий на Бердичівщині та за її межами меценат і благодійник, успішний підприємець, а нині – депутат Верховної Ради України Олександр Ревега отримав залужене визнання у рідному місті. Так, саме у рідному.
Хоч і народився Олександр Васильович у с.Городківка на Віниччині, але практично все своє свідоме життя живе та працює у Бердичеві, багато допомагає нашому місту та його жителям. Орденом за заслуги перед Бердичевом наш земляк, народний депутат був нагороджений урочисто на сцені міського Палацу культури ім.О.Шабельника під час проведення традиційної щорічної вчительської конференції. У цьому вбачається одразу два символічних моменти. По-перше, освітянам є за що дякувати Олександру Ревезі, який багато років постійно допомагає школам, дитячим садочкам, обдарованим дітям, спортсменам, робить значний внесок в оновлення матеріально-технічної бази начальних закладів. Ну, а по-друге саме в день, коли проходила педконференція Олександр Васильович відзначав свій золотий ювілей. Тож привітання і подяки були більш ніж доречними.
Для Олександра Ревеги усе це виявилося повною несподіванкою. Адже він завітав на конференцію, щоб привітати освітян Бердичева з початком нового навчального року. А тут вийшло таке «алаверди». Народний депутат не розгубився. Побажання від іменинника вчителі зустріли щирими оплесками.
Багато добрих справ зробив Олександр Ревега для Бердичева. Але попереду – не менш важливий та відповідальний фронт роботи. Тим більше, що така висока нагорода зобов’язує не зупинятися на досягнутому. У тому, що Олександр Ревега допомагав, допомагає і буде допомагати Бердичеву, висловив впевненість і міський голова Василь Мазур, вручаючи народному депутату Орден.
Олександр Ревега став шістнадцятим нагородженим Орденом міста Бердичева. Починаючи із 2003 року, цієї високої відзнаки були удостоєні такі легендарні постаті як Валер’ян Демиденко, Леон Ліпецький, Олексій Шабельник, Олександр Стіак, чемпіон Світу, легкоатлет Юрій Крімаренко, католицький священик о.Бенедикт Крок, титулований гімнаст Анатолій Залевський та інші видатні бердичівляни і трудові колективи нашого міста.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *