Практично, майже всі питання порядку денного чергової сесії Бердичівської міської ради приймалися депутатами одноголосно і без зайвих суперечок. Аж доки не підійшла черга розгляду питань, які стояли останніми у порядку денному.
Раніше ми вже повідомляли, що міський голова Василь Мазур ініціював передачу у комунальну власність бердичівської громади недобудованого приміщення спортзалу медичного коледжу. Кілька разів це питання піднімалося на сесії, і депутати не надто заперечували проти такої ініціативи, адже Бердичів не має власного спортивного комплексу як для занять юних спортсменів, так і для проведення змагань високого рівня. Існуюча споруда колишнього спортзалу заводу “Прогрес” свого часу була продана керівництвом підприємства стороннім особам, а потім опинилася у користуванні колишнього народного депутата Анжеліки Лабунської. Перед виборами 2012 року вона обіцяла, що у випадку перемоги передасть спортзал місту, але зроблено цього не було. Більше того, восени минулого року плата за заняття дітей у цьому спортзалі, у тому числі — і вихованців ДЮСШ, різко і суттєво зросла, що зробило практично неможливими там заняття учнів дитячо-юнацької спортивної школи. На зимовий період дітей перевели до різних пристосованих приміщень на зразок шкільних спортзалів. Та проблему це не вирішує.
Тому й з’явилася ідея прийняти у комунальну власність недобудований спортзал медичного коледжу. Він розташований у самому центрі міста, поруч із дитячо-юнацькою школою ім.В.Лонського. Та й, за проектами, у майбутньому має відповідати всім міжнародним нормам для проведення змагань найвищого рівня. Щоправда, у завершення будівництва треба ще багато вкласти. Але ж і починати з чогось треба.
Проте, коли нині справа дійшла до прийняття рішення, раптом з’ясувалося, що від такої ідеї у захваті не всі. Проти такого рішення проголосував майстер спорту, “свободівець” Анатолій Кривушин, позафракційний Володимир Сенча, а також всі присутні на сесії представники “Батьківщини”. До речі, цікаво, чи не було у діях представників “Батьківщини” політичних мотивів, адже будівництво нового спортзалу у Бердичеві створить серйозну конкуренцію належному Анжеліці Лабунській спортзалу?
Ну, а за прийняття майбутнього спортзалу до власності бердичівської громади проголосували у повному складі представники “Солідарності”, “Самопомочі”, “Укропу”, позафракційні Володимир Левандовський і Тимофій Клим, а також міський голова Василь Мазур. Загалом — 20 чоловік.