Ледь не півроку містом ширилися чутки, що нині басейн вже не відкриють. Справді – так дійсно могло статись. Адже в приміщенні комунального басейну, який існує з 1986 року, за понад тридцять років капітальний ремонт ще не проводився. Тому, назвати відпочинок у ньому по-європейськи комфортним – важко.
Зважаючи на це, міською владою було заплановано проведення у цьому році капітального ремонту приміщення. За словами директора басейну – Олега Коденського, наразі вже готова проектно-кошторисна документація, йде підготовка до тендеру на проведення робіт. І їх би розпочали, однак – втрутилася, як не дивно – погода: градопад, який наробив у Бердичеві лиха у вересні. Тому із освоєнням раніше запланованих на капітальний ремонт басейну коштів доведеться зачекати.
Та минулого тижня басейн розпочав новий плавальний сезон у Бердичеві. Працює плавальний заклад у дві зміни, з 7:10 до 21:10 год. у будні дні, та з 9:30 до 17:30 год у вихідні. Каса починає роботу з 8:00 год. Тому перший захід проходить по абонементах. Вартість квитка для дорослого – 30 грн, а для дитини – 20 грн (з 7:10 до 17:50). Плавання для пенсіонерів – з 11:00 до 14:00 год – 20 грн. У продажу є абонементи для дорослих на місяць – 285 грн (12 відвідувань) та 195 грн (8 відвідувань). Абонемент дитячий – 195 грн (12 відвідувань) та 130 грн. (8 відвідувань). Також діти можуть займатись з тренером за додаткову оплату.
Працюють в басейні інструктор та два тренери. Майстер спорту України з плавання, тренер – Дарина Антонова веде дитячу групу з 10-ти років по медичних направленнях (сколіоз, наприклад). Заняття направлені на поліпшення стану дитячого здоров’я.
Додатково в приміщенні басейну є спортивний зал, де можна пограти в волейбол, баскетбол та теніс.
Окремий дитячий басейн цього сезону працювати не буде, бо температурний режим повітря у 36 градусів, за нормами, підтримувати у даному приміщенні, яке потребує ремонту, нереально. Ціни занижені, перегляд їх буде можливий за умови капітального ремонту.
Інна Солодка