У бердичівському Центрі позашкільної освіти ім.О.Разумкова у понеділок було дано старт фестивальному тижню обдарованої молоді.
Розпочався фестиваль із відкриття у виставковій залі міського історичного музею персональних виставок вихованців відділення науково-технічної творчості ЦПО Тамари Поліщук, Софії Квітченко, Тимура Верхівського та Данила Зелінського.
У вівторок у рамках фестивального тижня у актовій залі ЦПО відбудеться творчий вечір солістки ансамблю танцю «Яринка» Марини Пухальської Марини, а у середу, у продовження заходів у приміщенні центральної міської бібліотеки пройде творча зустріч з юним дослідником, вихованкою гуртка «Юні орнітологи» – Анною Філімончук. Того ж дня у актовій залі ЦПО очікується творчий вечір солістки Зразкового театру пісні «Краплинки» Ангеліни Нечипорук.
У четвер у актовій залі ЦПО пройде ще один творчий вечір – вихованця Зразкового театрального гуртка «Трамвайчик» Петра Петрука. Там само, але вже у п’ятницю, відбудеться, власне, сам Фестиваль обдарованих дітей «Разумковці – майбутнє України». Початок — о 17.00.
Поділіться цікавинкою з іншими