1469712598_7Бердичівська перша школа отримала нового керівника. Це відбулося напередодні нового навчального року. Про це стало відомо під завісу загальної вчительської конференції, що відбулася минулого тижня. Фінальним акордом заходу стало вручення подяк керівникам освітянських закладів за якісну підготовку до нового навчального року. Подякували і директору першої школи Івану Володимировичу Вікарчуку – за роки сумлінної праці на педагогічній ниві, за людність, любов до дітей та відданість професії. 66-річний Іван Вікарчук, за фахом вчитель біології, останніх 11 років очолював першу школу, до цього він працював тут заступником директора.
Головне – забезпечити наступність поколінь, щоб старші передавали свій досвід молодшим, ті вчилися і у не боялися у відповідальний момент перекласти ношу на свої плечі. Про це сказав, дякуючи Івану Вікарчуку за роботу і представляючи освітянській спільноті нового директора першої школи міський голова Василь Мазур.
Отже, новим директором Бердичівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №1 ім. Т.Г.Шевченка стала Ірина Анатоліївна Тонкошкура. Як принагідно зауважив міський голова, випускниця повернулася у стіни рідної альма-матер. До призначення на цю посаду Ірина Тонкошкура працювала вчителем математики у восьмій школі, очолювала тут профспілкову організацію. У минулому році була обрана депутатом Бердичівської міської ради по району Загребелля.
Ірина Тонкошкура подякувала міському голові за висловлену довіру стати за кермо навчального закладу, та пообіцяла працювати на цій посаді натхненно та з усією відповідальністю.
Залишається побажати Ірині Анатоліївні мудрості, наполегливості та ентузіазму на шляху до здійснення найсміливіших планів та задумів. Адже першій школі у саму серці міста до снаги стали кращою!

Поділіться цікавинкою з іншими