Повідомлення про пошкодження майна у торгівельних закладах, кафе та двох автомобілів надійшли упродовж ночі 10 травня до поліції від трьох приватних підприємців м. Бердичева. Заяви відповідним чином зареєстровані. Розпочаті перевірки.
Близько 2 години ночі до Бердичівського відділу поліції надійшло повідомлення від приватної охорони про спрацювання сигналізації у магазині з цілодобовим режимом роботи.
Працівники слідчо-оперативної групи на місці події з’ясували, що у приватному торгівельному закладі невідомими розбито склопакети на вікнах та холодильні вітрини на вулиці.
За годину поліцейських сповістили про аналогічну подію у ще одному магазині, належному цьому ж підприємцю. Зафіксовано пошкодження вхідних дверей, скла вітрини та вивіски.
Упродовж ночі 46-річна бердичівська підприємиця повідомила про розбиття вікон у належному їй кафе та вікна задніх дверцят у її автомобілі «Рено Трафік». А 49-річна приватний підприємець заявила про побиті вікна у належному їй закладі харчування та пошкодження ляди у її «Мерседесі Віто».
Усі вищевказані повідомлення поліцією належним чином зареєстровані. За ними розпочаті відповідні перевірки. Тривають заходи щодо встановлення осіб, причетних до вказаних подій.

Відділ комунікації поліції
Житомирської області

Поділіться цікавинкою з іншими