Раніше судимий чоловік налагодив бізнес на збуті психотропного засобу на території м. Бердичева. Крайніми «клієнтами» у нього стали оперативники поліції. У ході обшуку у квартирі ділка правоохоронці вилучили красномовні докази учинення кримінальних правопорушень.
Як розповів керівник Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Житомирській області Олексій Душейко, у рамках досудового розслідування оперативні працівники поліції певний час ретельно документували протиправну діяльність 47-річного жителя м. Бердичева. Чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності за незаконне зберігання та збут наркотичних засобів.
За цей період поліцейські встановили, що фігурант отримував готовий порошкоподібний товар і розфасовував його для продажу. У ділка було підібране визначене коло осіб, яким він реалізовував амфетамін. Постійні клієнти знали номери телефонів, за якими можна було замовити порошок. 1 грам забороненої речовини чоловік збував за 300 гривень.
6 квітня у результаті оперативних комбінацій про зустріч з фігурантом і купівлю у нього амфетаміну домовились працівники поліції. Чоловік реалізував поліцейським 1 грам порошку у себе вдома.
Факт збуту був ретельно задокументований правоохоронцями. Потому у помешканні ділка було проведено обшук, у результаті якого правоохоронці виявили подрібнену рослинну масу, порошок, зовні схожий на амфетамін, а також низку інших сильнодіючих медичних препаратів, що заборонені для вільного продажу. Разом з цим вилучено електронні ваги, за допомогою яких розфасовувався психотроп, і стільникові засоби зв’язку. Усе нині направлено на експертне дослідження.
Фігуранта було затримано за ст.208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.
У рамках досудового розслідування, що триває за ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) ККУ, поліція встановлює інших осіб, причетних до розповсюдження амфетаміну, та джерела його надходження.
За чинним законодавством подібні протиправні дії караються позбавленням волі строком від 4 до 8 років.

Відділ комунікації поліції
Житомирської області

Поділіться цікавинкою з іншими