У Бердичеві нагородили кращих мовознавців шкіл

Поділіться публікацією з іншими

1464071699_dsc_31202Вже стало доброю традицією наприкінці травня у Бердичеві відзначати переможців мовно-літературних конкурсів. Це відбувається у дні, коли ми згадуємо річницю перепоховання генія української нації Тараса Шевченка. Талановитих юних бердичівлян нагороджували під час проведення літературно-мистецької години «Шлях до Тараса» біля пам’ятника Великому Кобзареві.
Від міської влади юних переможців конкурсів привітала заступник мера Валентина Адаменко, вона ж і нагородила їх за успіхи.
Оплесками вітали переможця Всеукраїнського етапу 16 Міжнародного конкурсу з української мови ім.П Яцика – ученицю НВК №10 Яровенко Юлію. Символічно, що переможцем національного рівня міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Шевченка стала п’ятикласниця Анна Пчеловська, учениця ЗОШ №1 ім.Т.Шевченка.
Дякували за те, що прославляють місто на рівні Житомирщини, і переможцям обласного етапу: вихованці МГГ№2 Софії Вахніцькій, представникам НВК №10 Марині Грідій, Карині Петрук, ученицям школи №12 Катерині Бойко і Діані Шимченко.
Не загубилися у когорті відзначених і переможці загаданих мовно-літературних конкурсів міського етапу: Анастасія Куровська, Олена Гапчина (ЗОШ №1), Анна Козловська, Вадим Гаврилюк (МГГ №2), Софія Квітченко, Вікторія Пухальська (НВК №4), Кропивницька Наталія (ЗОШ №5), Юлія Цівінська (сьома школа), Анастасія Повійчук (школа №8), Катерина Сергійчук, Катерина Гончарук, Дарія Левченко (НВК №10), Тетяна Дроган (ЗОШ №12), Марина Рибак (ЗОК №14), Діана Костюк (БМЛ №15), Любов Ярмолович (ЗОШ №17).
В міському управління освіти кажуть, що цьогорічні успіхи юних бердичівлян заслуговують на особливу увагу. Їхні результати – дуже пристойні. Бердичівські школярі показали себе гарними знавцями української мови та література і були відзначені на високому рівні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *