Фото зі сторінки В.Шелепи у соціальній мережі Фейбсук

Фото зі сторінки В.Шелепи у соціальній мережі Фейбсук

Скандалом завершилося голосування на сесії Бердичівської міської ради за внесення змін до міської Програми розвитку галузі фізичної культури і спорту. Цим рішенням депутатам пропонувалося доповнити Програму положенням, котре дозволить провести водопровідну мережу до Дитячо-юнацької спортивної школи міста. Відповідні кошти на ці потреби (трохи більше 54 тисяч гривень) депутати вже виділили на ці цілі ще на попередній сесії.
Здавалося б — не буде жодних проблем, тим паче, що і відповідне фінансування на ці потреби вже передбачили, і кожен з народних обранців сорочку на грудях рве, переконуючи виборців у тому, що всіляко дбає про розвиток дітей.
Та несподівано депутат Олег Радецький (фракція “Батьківщина”) гнівно і на підвищених тонах почав з’ясовувати, навіщо приймати зараз таке рішення. “Чому водопровідну мережу не було зроблено тоді, як реконструювався стадіон, тоді не довелося б зараз гроші виділяти?”, – намагався почути відповідь на це питання Олег Радецький. При цьому, робив це так емоційно, що колегу навіть довелося заспокоювати голові міської організації “Батьківщини” депутату Володимиру Пономарчуку, котрий сидів поруч із однопартійцем.
Зрештою, депутати таки прийняли необхідні зміни. При цьому — одноголосно. Невідомо, що сказав Олегу Радецькому Володимир Пономарчук, але навіть Радецький віддав свій голос “за”.
А тепер — нюанс. Перший і ключовий етап реконструкції міського стадіону у Бердичеві проходив з 2009 по жовтень 2011 року, коли відбувалася повна заміна футбольного поля зі всіма відповідними інженерними комунікаціями. Саме у цей період заступником Бердичівського міського голови, який відповідав за житлово-комунальне господарство, у тому числі — ремонт, реконструкцію та прокладання водопровідних мереж був …Володимир Пономарчук — нинішній голова фракції “Батьківщина”, чиї депутати тепер не можуть втямити, хто винен у відсутності води у ДЮСШ.

Поділіться цікавинкою з іншими