Цинізм по-бердичівськи: у Страсну п’ятницю депутат організовує святковий концерт

Поділіться публікацією з іншими

29 квітня 1992 року національна збірна України з футболу провела перший у своїй історії міжнародний поєдинок. Відтоді 29 квітня у нашій державі офіційно визнали Всеукраїнським Днем футболу.
Щорічно у цей день по всій державі проводяться різноманітні футбольно-мистецькі заходи, приурочені до свята. Та цього року 29 квітня припадає на Страсну п’ятницю – найскорботніший день року для православних, греко-католиків, а також всіх християн східного обряду, коли Церква згадує про страждання Ісуса Христа на хресті за людський рід. Саме у цей день він був розіп’ятий. Велика П’ятниця — день суворого посту. Існує традиція не їсти у Велику п’ятницю до закінчення чину виносу плащаниці, а потім вживати лише хліб та воду, співати у цей день не можна – особливий гріх.
Тим не менше, за повідомленнями окремих бердичівських сайтів, підтверджених і у міській раді, саме цієї п’ятниці, 29 квітня, у Бердичеві відбудеться грандіозний святковий концерт, приурочений до Всеукраїнського Дня футболу та 95-річчя бердичівського футболу. Організатор святкового заходу – депутат міської ради Станіслав Лужанський, який одночасно очолює створену ним цього року громадську організацію «Бердичівська асоціація футзалу».
Примітно те, що ця людина не має відношення ні до футболу взагалі, ні до бердичівського тим паче.
У нашому місті вже давно функціонує міська федерація футболу. Саме вона займається розвитком футболу у місті, організовує проведення різноманітних змагань. Нинішній рік для бердичівського футболу дійсно ювілейний. У зв’язку з цим у місті планується проведення низки святкових заходів, проведення футбольних турнірів з цього приводу і багато чого іншого. Але все це заплановано на пізніший термін.
Певно, Станіслав Лужанський вирішив якось виділитися і організував власне свято, мабуть, навіть не усвідомлюючи, що футбол і футзал, який він представляє, хоч і схожі між собою, але зовсім різні види спорту.
Очевидно: хоче – хай робить, але ж не так цинічно, у Страсну п’ятницю, та ще й з використанням комунального майна (свято відбудеться у міському Палаці культури ім..О.Шабельника) і залученням артистів МПК. Цікаво: платитиме він за це чи перекладе витрати за оренду МПК і роботу артистів на загальноміські витрати? Нагадаємо, Станіслав Лужанський – голова бюджетної комісії міської ради.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *