Ціна компромісу: бердичівські теплоенергетики отримають зарплату

Поділіться публікацією з іншими

скачанные файлыУ четвер депутат Бердичівської міської ради Володимир Пономарчук, найнявши столичного адвоката, продовжив двомісячну епопею судового протистояння із міським головою Василем Мазуром, вимагаючи посади для себе у міській раді. А в цей час…
У четвер, у цей само час, Василь Мазур, якому сторона позивача відводить суто технічну роль, котра полягає виключно у обов’язковому підписанні рішень сесій (за їхніми словами у судових засіданнях), та народний депутат України Олександр Ревега у Києві оббивали столичні чиновницькі кабінети, намагаючись вирішити долю десятків бердичівських родин.
Вже кілька місяців працівники “Бердичівтеплоенерго”, яке займається централізованим опаленням бердичівських помешкань, не отримують заробітну плату. Проблема не у відсутності коштів, а у тому, що виконавча служба столиці наклала арешт на рахунки “Бердичівтеплоенерго”. Внаслідок цього, всі кошти, котрі сплачують споживачі за спожиті послуги, автоматично йдуть у рахунок погашення боргу підприємства перед “Нафтогазом України”. На зарплати працівникам не залишається нічого. Прикметно те, що держава сама винна велику суму “Бердичівтеплоенерго”, але розраховуватися зі своїм боргом не поспішає.
Очевидно, що не варто переповідати, скільки і які міністерства та відомства у четвер довелося відвідати Василю Мазуру та Олександру Ревезі, зі скількома посадовцями вони провели перемовини і у якому тоні відбувалися розмови. Важливий результат. Якраз о тій порі, коли у судовій інстанції судова колегія перебувала у нарадчій кімнаті, вирішуючи, що робити із “технічною роллю міського голови”, зі столиці надійшла приємна звістка: Олександру Ревезі та Василю Мазуру вдалося досягти компромісу як із виконавчою службою Києва, так і з “Нафтогазом”, у найближчі дні працівники “Бердичівтеплоенерго” отримають заробітну плату.
… А у рядах бердичівської “Батьківщини”, як повідомляють підконтрольні їй електронні ЗМІ, – радість і пожвавлення: Володимир Пономарчук таки стане секретарем міської ради. Принаймні, так він вважає. Правда, у цій історії ще рано ставити крапку…
Головний же підсумок четверга: хтось отримає чесно зароблене нелегкою працею, а хтось — омріяну посаду…

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *