“Трилер” на Бердичівщині: спецназ та арешти

Поділіться публікацією з іншими

57955Неподалік с.Райки Бердичівського району житомирські слідчі заарештували майно одного із місцевих підприємств. Арешт накладено на техніку та обладнання підприємства. Частину заарештованого передано на відповідальне зберігання виправній установі, розташованій неподалік, частину вивезено в інші місці під не менш пильний нагляд. За свідченнями очевидців, невідомі люди намагалися завадити проведенню арешту, але після того як із Житомира на допомогу слідчим прибув спецпідрозділ поліції, слідчі дії вдалося здійснити.
Як вдалося дізнатися нашим журналістам, слідчі дії з накладення арешту відбувалися у рамках розслідування кримінального провадження за фактом розкрадання майна асфальтного заводу неподалік смт Гришківці Бердичівського району, здійсненого протягом 2014-2015 років. У слідства є обгрунтовані підозри вважати, що майно (принаймні частина з нього), яке підприємство використовувало у своїй діяльності, належало саме асфальтному заводу.
Мова йде про арешт майна ТОВ “Грант Кар’єр”, яке займається каменевидобуванням у Райківському кар’єрі. Вигодоодержувачем цього підпримєства зі статутним капіталом у 2 тисячі гривень, згідно офіційних даних Міністерства юстиції України, є мешканець Києва. Втім, зважаючи на появу на місці проведення слідчих дій окремих депутатів міської та обласної рад, які юридично не мають жодного відношення як до “Грант Кар’єру”, так і Бердичівського району, можна зробити припущення, що є у них є певна особиста зацікавленість у діяльності цього підприємства.
Відзначимо, що, як повідомляли деякі Бердичівські ЗМІ раніше, окремі представники районної ради ініціюють передачу Райківського кар’єру у користування саме “Грант Кар’єру”. У свою чергу, наприкінці квітня голова Бердичівської РДА Едуард Томашевський під час прес-конференції розповів журналістам про те, як депутат Бердичівської міської ради Володимир Сенча просив його підписати документи на позбавлення виправної установи №73 ліцензії на видобуток каміння у Райківському кар’єрі.

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *