Три золота і срібло: тріумф бердичівлян у чемпіонаті України з легкої атлетики

Поділіться публікацією з іншими

LWFz1x3wW50Услід за золотою медаллю командного чемпіонату України з легкої атлетики, здобутою Владиславам Мазуром у середу у стрибках у довжину, у четвер скарбничка нагород бердичівлян поповнилася ще трьома медалями.
Чемпіонкою України у бігу на 400 метрів стала наша Юлія Олішевська, яка показала кращий результат не лише у своєму забігу, але й серед всіх інших суперниць (54,33 с.). Чоловік Юлії — В’ячеслав — кількома хвилинами раніше здобув срібло у бігу на дистанції у 800 метрів (результат — 1:54:91). В’ячеслав Олішевський поступився лише кількома миттєвостями переможцю-земляку житомирянину Роману Ярку.
А у секторі у стрибках у висоту за медалі боролися одразу четверо бердичівлян — Олексій Рустаєв, Олександр Баранніков, Юрій Крімаренко та Віктор Лонський. Лонський та Крімаренко, щоправда, хоч і були у заявці на чемпіонат, у сектор для стрибків все ж не вийшли. Зате Олександр Баранніков тріумфально пройшов усю турнірну дистанцію, долаючи всі висоти з першої спроби. У підсумку, стрибнувши на 220 см., бердичівлянин став чемпіоном України. У Олексія Рустаєва — одинадцяте місце із результатом 2 метри.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *