Бердичівське самоврядування — найспортивніше у окрузі
Сьогодні 30 квітня 2012 року

news blog logo
news menu left
news menu right
Бердичівське самоврядування — найспортивніше у окрузі
Автор: Соломія Комиз   
28.04.2012 15:56

Не тільки працювати у владних кабінетах, але й перемагати у спорті вміють працівники бердичівських органів місцевого самоврядування. Це вони довели під час другої обласної Спартакіади працівників органів місцевого самоврядування, зональний етап якої відбувся у п’ятницю у Бердичеві.
Депутати, працівники виконавчих апаратів Чуднівської, Бердичівської, Романівської та Любарської районних, а також Бердичівської міської рад змагалися у семи видах спорту – з міні-футболу, шахів, шашок, тенісу, настільного тенісу, волейболу та більярду.
Можна сказати, що бердичівляни виявилися не надто гостинними по відношенню до своїх колег з інших районів, здобувши загальнокомандне перше місце. Що стосується перемог у окремих видах спорту, то також, здебільшого, перемагали бердичівляни. Так, у індивідуальних видах спорту беззаперечні перемоги здобули Олександр Подгорчук (більярд), Людмила Зарічна (шашки) та Володимир Шморгун (теніс). До речі, Володимир Шморгун здобув перемогу так і не виходячи на корт — команди з інших рад просто не знайшли тих, хто вміє грати у теніс (мова йде про великий теніс). Крім того, мають бердичівляни перемоги і у командних видах спорту, зокрема, футболі на шахах.
Тепер бердичівським спортсменам-посадовцям доведеться захищати честь міста вже у фіналі обласної Спартакіади, яку планується провести 11 травня у Житомирі. Нагадаємо, торік на першій подібній Спартакіаді, бердичівляни стали кращими серед представників міських рад та третіми у загальнокомандному рейтингу серед усіх районних та міських рад.


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ulti Clocks content
Zhurnalist

.


© 2012 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини

 

feed-image Feed Entries