Віктор Лонський виграв Кубок України
Сьогодні 30 квітня 2012 року

news blog logo
news menu left
news menu right
Віктор Лонський виграв Кубок України
Автор: Ярослав Вітбер   
28.04.2012 10:36

Здається, ніяк не хочуть спочивати на лаврах після вже здобутих цього року успіхів юні бердичівські легкоатлети. Принаймні, вони й далі продовжують кувати перемоги та підкорювати всеукраїнські вершини.
У черговий раз це підтвердив Кубок України серед юнаків 1995 р.н. і молодших, який днями завершився у Ялті. У секторі стрибків у висоту змагалися одразу шість юних бердичівлян: чотири вихованці тренера Ігоря Лонського — Олександр Баранніков, Євгенія Ординська, Владислав Мазур та Віктор Лонський, а також двоє спортсменів, яких тренують Олександр Михальченко та Сергій Шеремет — Ірина Миронюк і Віталій Нетикша.
Всі наші стрибуни без жодних проблем подолали кваліфікацію і вийшли до фіналу, де не на жарт розгорілася боротьба за перемогу. Варто лише сказати, що у юнацькому фіналі змагалися дванадцять спортсменів, а у фіналі серед дівчат було взагалі чотирнадцять учасниць.
Найуспішнішими для наших легкоатлетів виявилися змагання юнаків. Кубок України виграв Віктор Лонський, який не лише здобув беззаперечну перемогу, але й встановив черговий особистий рекорд — 212 см. Ще одна медаль — бронзова — також поїхала до Бердичева. Її виграв Олександр Баранніков, який стрибнув рівно на два метри висоти. Слідом за ним — на четвертому місці — розташувався ще один бердичівлянин Владислав Мазур, який стрибнув на п’ять сантиметрів нижче. У Віталія Нетикші, за таким самим результатом, сьоме місце, оскільки для подолання висоти у 195 сантиметрів йому знадобилася більша кількість спроб.
А от у змаганнях дівчат цього разу обійшлося без нагород. Найближчою до п’єдесталу пошани була Євгенія Ординська, яка стрибнула на 165 сантиметрів. Щоправда, цього виявилося достатнім лише для четвертого місця. Дванадцяте місце із результатом 160 сантиметрів посіла Ірина Миронюк. Проте, такий результат потрібно оцінювати лише позитивно, зважаючи на той факт, що Ірина стала наймолодшою учасницею фіналу: 15 травня їй виповниться тільки чотирнадцять років. У той час, як переможниці Кубка та призери старші від неї на три роки. А у такому віці це має важливе значення для спортсменів.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ulti Clocks content
Zhurnalist

.


© 2012 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини

 

feed-image Feed Entries