Сільські голови Бердичівського району: ми підтримуємо колег

Поділіться публікацією з іншими

berdychivskyiШановні мешканці Семенівської громади! Дорогі наші земляки!
18 грудня — надзвичайно важливий і відповідальний день як для кожного з вас, так і для нас — сільських голів Бердичівського району. Адже саме у неділю, під час проведення виборів до Семенівської сільської ради та Семенівського сільського голови відбудеться фактичне утворення найпершої на Бердичівщині об’єднаної громади.
Якою вона буде — все залежить тепер не від чиєїсь вказівки зверху, не від чиїхось політичних амбіцій, а виключно від кожного з вас. Бо саме ви робитимете свій вибір на користь того, кого бачите на чолі Семенівської громади. Саме ви, а не районні чи обласні чиновники, тепер безпосередньо визначатиме, як жити далі вам та вашим дітям і внукам: чи потрібна у селі школа або дитсадок, яку дорогу полагодити найпершою, де у першу чергу треба відремонтувати ФАП або в який з них закупити ліки. Тільки вам тепер належатиме право управління землею, надання дозволів на будівництво, утримання та спорудження доріг, благоустрій території, організація пасажирських перевезень на території громади, соціальна допомога, адміністративні послуги, управління школами й дитсадками, первинна медична допомога, управління та організація роботи закладів культури та спорту, за якими цінами ви будете продавати молоко і вирощену сільськогосподарську продукцію.
Ми пишаємося мешканцями Семенівської громади, бо саме ви є прикладом того, що заради спільної мети — добробуту кожної людини, ви змогли об’єднатися. Як змогли об’єднатися самі та згуртувати всіх мешканців сільські голови Великих Низгірців, Закутинців, Іванківців, Красівки, Терехового та Хажина. Ми підтримуємо їхній вибір, який є взірцем і для нас: вони не стали “боротися за булаву”, мірятися на виборах тим, хто кращий з них, а хто гірший. Кожен з них достойний очолити Семенівську громаду. Проте, вони разом вирішили, що це найкраще вийде у Наталії Семенюк — Хажинського сільського голови. Багаторічна праця на благо громади у рідному селі, і, як наслідок — постійна підтримка односельців — яскраве тому підтвердження. Бо вона — справжній господарник, людина, котра тримає своє слово, не боїться жодних труднощів. Вона ніколи не належала до жодної з партій, ніколи не плазувала перед політиками заради отримання власної вигоди і не змінювала своїх поглядів залежно від того, хто у той чи інший момент знаходиться при владі у столичних кабінетах. Для неї інтереси громади — понад усе!
Ми переконані, що у вас, шановні земляки, вийде все! І 18 грудня ви зробите вірний вибір на користь свого майбутнього, як вже зробили рік тому, обравши своїми сільськими головами справжніх господарників, а не політиків!
Пам’ятайте – від вашого нинішнього вибору залежить майбутнє ваших дітей!
Сільські голови Андріяшівки, Буряків, Великої П’ятигірки, Гальчина, Гардишівки, Маркушів, Половецького, Старого Солотвина, Реї

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *