Сепаратисти у Бердичеві побили головного патріота міста

Поділіться публікацією з іншими

У вівторок на засідання бюджетної комісії її голова Станіслав Лужанський прийшов (точніше — пришкультигав) у літніх шльопанцях. Такий зовнішній вигляд посеред зими Станіслав Лужанський пояснив членам комісії тим, що став жертвою нападу сепаратистів. На запитання членів комісії про те, де у Бердичеві взялися сепаратисти, голова міського осередку Патріотичної партії відповів, що у місті їх значно більше, ніж можна подумати.
Відзначимо, що перед цим, у п’ятницю, на засіданні комісії міської ради з питань законності було прийнято рішення звернутися до правоохоронних органів з приводу окремих дій Станіслава Лужанського. У членів комісії з’явилися обгрунтовані підозри стосовно наявності у діях головного патріота міста лобіювання власних інтересів при вирішенні питання фінансування громадських організацій та перевищенні службових повноважень при підготовці рішення міської ради, яким Станіслав Лужанський пропонує, всупереч встановленим нормам закону, суттєво обмежити повноваження міського голови.
А у понеділок відбулася анонсована раніше зустріч громадських організацій, на якій планувалося обговорити іншу ініціативу Станіслава Лужанського — стосовно нібито розробленого ним Положення про конкурс соціальних проектів (насправді, це Положення — не ноу-хау бердичівського депутата, а скопійоване аналогічне Положення, котре діяло у Чернівцях у 2009 році. Станіслав Лужанський у окремих випадках у “власному” проекті навіть не спромігся поміняти назву Чернівців на Бердичів).
Проте, на це засідання Станіслав Лужанський, до якого у активістів громадських організацій накопичилося чимало питань по проекту Положення, не прийшов. Як пояснила його помічниця, Станіслав Іванович зламав ногу, накладено гіпс. А вже у вівторок депутат без милиць пришкутильгав на засідання очолюваної ним комісії…
То чи було побиття насправді, і чи була зламана нога, яка дивним чином зажила за добу — питання залишається відкритим. Принаймні, жодних даних про те, що Станіслав Лужанський став жертвою нападу через його політичні вподобання, у правоохоронних структурах не наводять.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *