…Прийняти субвенцію з державного бюджету. А з нею — розглянути ряд інших рішень на черговій сесії міської ради, проведення якої заплановано на середу.
У порядку денному — десять питань: найменша кількість з тих, що виносилися на чергову сесію у нинішній каденції.
Зокрема, бердичівські обранці планують внести зміни не тільки до місцевого бюджету, але й до ряду міських цільових програм. У тому числі — програми розвиту ЖКГ, програми з енергозбереження та підвищення енергоефективності у житловій сфері, а також програми розвитку освіти.
Крім того, депутати мають намір прийняти у комунальну власність міста трактор Т-150, подарований громаді підприємством “Бердичівська солодова компанія”, та зовнішні мережі водопостачання новозведеного будинку з вбудовано-прибудинковими приміщеннями громадського призначення, які передає “Житлово-будівельний кооператив “Комфортне життя”.
Також у планах депутатів, згідно проекту порядку денного — підготовка до продажу на земельних торгах вільної від забудови земельної ділянки по вулиці Європейській, 97 зі стартовою ціною у триста п’ятдесят дві тисячі триста вісімнадцять гривень (без ПДВ), надання дозволу на розробку детального плану території по вулиці Одеській, 55-б, затвердження Положення про Бердичівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (в новій редакції), внесення змін до свого попереднього рішення від 29 березня минулого року.
Поділіться цікавинкою з іншими