Прокуратура Житомирщини, з метою припинення незаконного користування лісогосподарськими землями, внесла касацію до ВССУ

Поділіться публікацією з іншими

prigorodnii_lesПрокуратура області, з метою повернення державному підприємству земель лісогосподарського призначення у районі Гідропарку поблизу м. Житомир, внесла до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ касаційну скаргу на рішення судів першої та апеляційної інстанцій.
Також одночасно прокуратурою заявлено клопотання про зупинення виконання зазначених рішень.
Йдеться про факти порушення земельного законодавства, які викликали значний резонанс та обурення громадськості, а саме, незаконне виділення приватним особам ділянок та забудова на території земель лісового фонду в межах Гідропарку та Житомирводоканалу.
Установлено, що на підставі розпоряджень голови Житомирської райдержадміністрації, у листопаді 2010 та лютому 2011 роках, у порушення вимог Лісового та Земельного кодексів України, 78 громадянам незаконно передано у приватну власність земельні ділянки загальною площею 10,2577 га для ведення садівництва. Хоча зазначені землі лісогосподарського призначення перебували у постійному користуванні ДП «Житомирський військовий лісгосп».
Після одержання державних актів на землю власники розпочали спорудження житлових будинків.
З метою усунення виявлених порушень, прокуратура звернулася до суду.
Однак, рішенням Житомирського районного суду, залишеним у силі ухвалою апеляційного суду області, у задоволенні позовних вимог відмовлено, заходи забезпечення позову – заборону на будівництво та відчуження житла скасовано.
Наразі на зазначені рішення прокуратура області внесла касацію до ВССУ.
Прес-служба прокуратури Житомирської області

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *