Бердичівською місцевою прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за фактом подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій органу місцевого самоврядування, за ознаками злочину, передбаченого ст. 366-1 КК України. Про це сповіщає прес-служба прокуратури Житомирської області.
«Установлено, що депутат Бердичівської міської ради вніс завідомо недостовірні відомості до декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2016 рік. Зокрема, у декларації зазначив, що протягом звітного періоду від зайняття підприємницькою діяльністю одержав усього 170 тис грн доходу. У той же час, згідно поданої ним податкової звітності, обсяг виручки від підприємницької діяльності депутата перевищує 740 тис грн. Наразі триває досудове розслідування, яке проводить слідчий відділ Бердичівського відділу поліції Головного управління Нацполіції в області, процесуальне керівництво здійснює місцева прокуратура», – йдеться у повідомленні прокуратури.
Відзначимо, що згідно даних оприлюднених декларацій, мова йде, швидше за все, про Андрія Чепіля. Принаймні, він єдиний з 36 бердичівських депутатів, у якого в декларації за 2016 рік вказаний дохід від підприємницької діяльності у розмірі 170 тисяч гривень. Андрій Чепіль обраний за списками Патріотичної партії у 2015 році, на виборах до міської ради набрав 127 голосів виборів, отримавши 19,75% підтримки.

Поділіться цікавинкою з іншими