Новини звідусіль
Сьогодні 20 жовтня 2012 року

news blog logo
news menu left
news menu right
У Бердичеві засудили відомого партійця
Автор: Ярослав Вітбер   
07.08.2012 15:51

З самого початку цього матеріалу відзначимо, що події, про які йтиме мова, не мають жодного відношення до жодної політичної партії. Хоча стосується вона безпосередньо чоловіка, який має “партійне” прізвисько. Ми умисно не називатимемо його, аби не кинути тіні ні на яку політичну силу, особливо зараз, у період виборчої кампанії. А от те, що цей чоловік є дійсно дуже відомим під своїм прізвиськом, так це факт, підтвердити який можуть, принаймні, кілька десятків ошуканих ним бердичівлян.

Особливо у політиці — ні місцевій, ні державній — чоловік помічений не був. Натомість, славився своїм вмінням “відчиняти” будь-які чиновницькі кабінети ти вирішувати будь-які питання, навіть, не дуже законні.

 
“Обкурені” бердичівляни вирушили у навколосвітню подорож
Автор: Ярослав Вітбер   
03.08.2012 15:17

Людству здавна притаманна така риса як допитливість: вони завжди хочуть про все знати. І це добре: саме допитливість (до речі, поруч із лінню) є основними двигунами науково-технічого прогресу. З прадавніх часів наші предки не сиділи на одному місці: про великі переселення народів відомо ще зі шкільного курсу історії. Та ж риса — допитливість — і пізніше змушувала людей вирушати у путь, відкриваючи нові незвідані землі, країни, і навіть, материки.

Здавалося б, нині вже все, що можна було відкрити — відкрито, дослідити — досліджено, вивчити — вивчено. Та все ж знаходяться ентузіасти, які й зараз, взявши з собою найнеобхідніші речі, вирушають у далекі світи.

 
Бабця з Іванківців “сяде” на сім років за любов до конопель
Автор: Анна Петрик   
20.07.2012 15:28

Українці — працелюбний народ. Аксіома, котра не потребує доведення. Нашу країну ще відносно недавно називали житницею Європи не тільки за наші родючі грунти, котрі давали небувалі врожаї, але й за руки, які зрощували хліб. Недаремно українцям, їхнім золотим рукам, особливо селян, присвячено цілі поеми та романи, не кажучи вже про оспівування у піснях.

Це дійсно так. Проте, нові часи, які породили нові економічні реалії, змушують наших співвітчизників шукати можливості не просто добре заробити з допомогою власних землі і рук, але ще й зробити це швидко. Тому вдаються до вирощування нових культур, які, на відміну від жита

 
Містичне ДТП напроти райдержадміністрації
Автор: Віталій Березовенко   
16.07.2012 13:38

Є у Бердичеві місця, які без жодного перебільшення можна назвати аварійно-небезпечними — ДТП там стаються із незавидною регулярністю. Кожен бердичівський водій можна назвати, принаймні, чотири-п’ять відрізків шляху, які щоразу проїжджає із підвищеною обережністю.
Проте, це зовсім не значить, що всі інші місця Бердичева є повністю безпечними. Більше того, як стало відомо у обідню пору понеділка,
 
У Бердичеві СБУ своєрідно “поквиталось” з конкурентами
Автор: Віталій Березовенко   
25.06.2012 15:57

Людству, скільки воно існує, властива риса “знати все про всіх”. Як правило, інформація отримується за допомогою “радіо” під назвою “одна бабця сказала”, котре діє чи не біля кожного під’їзду. Але не завжди це “радіо” володіє всією повнотою достовірної інформації. Тому, для того, щоб знати всю правду про всіх, доводиться використовувати інші способи. Хоча й не завжди законні.

Наприклад, нині все більш входять в ужиток приховані відеокамери чи мікрофони, які маскують

 
« ПершаПопередня123НаступнаОстання »

Сторінка 1 з 3
Ulti Clocks content
Zhurnalist

.


© 2012 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини

 

feed-image Feed Entries