Президент України Петро Порошенко своїм Указом призначив стипендії видатним спортсменам із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту, а також їх тренерам.
Серед стипендіатів – і Заслужений майстер спорту України бердичівлянин Олег Антнюк, який цього року у складі національної збірної з волейболу став срібним призером XXIII літніх Дефлімпійських ігор.
«Призначити стипендії Президента України видатним спортсменам із паралімпійських і дефлімпійських видів спорту та їх тренерам:
…АНТОНЮКУ Олегу Миколайовичу – срібному призерові XXIII літніх Дефлімпійських ігор 2017 року з волейболу (Житомирська область) у розмірі 12 тисяч гривень», – йдеться в Указі Президента України від 13 листопада 2017 року.
Відзначимо, що крім здобутого цьогоріч срібла на Дефлімпійських іграх, чотири роки тому Олег Антонюк у складі збірної України тріумфував на ХХІІ іграх, ставши тоді чемпіоном Дефлімпіади.
Крім Олега Антонюка, президентську стипендію також призначено ще одному представнику Житомирщини – Ігорю Завірусі. Обидва спортсмени нині виступають у першій лізі чемпіонату України за новоутворений волейбольний клуб «Житичі».

Інна Солодка