Пораненого на Майдані бердичівлянина нагороджено орденом “За мужність”

Поділіться публікацією з іншими
На фото: Денис Вєрковський після виходу з білостоцької лікарні. Фото Славомира Савчука.
На фото: Денис Вєрковський після виходу з білостоцької лікарні. Фото Славомира Савчука.

Орденом “За мужність” нагороджено бердичівлянина Дениса Вєрковського. Відповідний Указ підписав Президент України Петро Порошенко.
«За громадянську мужність, самовіддане відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, виявлені під час Революції Гідності, постановляю: Нагородити орденом “За мужність” ІІІ ступеня Вєрковського Дєніса Олександровича — учасника Революції Гідності, Житомирська область», – зазначено в Указі Президента України.
“Денис Вєрковський – 34-літній будівельник з Бердичева, один із поранених на Майдані, потрапив на лікування до Польщі. Під час жахливих подій з 18 на 19 лютого він був одним з перших, у кого потрапили кулі силовиків. Його, разом із групою інших поранених, забрав літак міністра закордонних справ Польщі Радослава Сікороського.
Денис отримав постріл в праве око, втратив зір. Поранений пройшов декілька операцій у варшавських лікарнях. Додатково один з уламків затримався між оком а мозком, слід було провести операцію з його усунення. За це завдання взялись лікарі з Клініки нейрохірургії Університетської клінічної лікарні в Білостоці. Унікальна операція тривала 9,5 годин і завершилась успіхом – уламок усунено”, – розповідає про бердичівлянина газета для українців у Польщі “Наш вибір”.

 

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *