916025e7a45b46ffefdd87e8154235192c62d0352 квітня, на 81 році життя перестало битися серце легендарного бердичівлянина, незмінного багаторічного керівника Бердичівського пивоварного заводу Леона Романовича Ліпецького. Він помер вночі у столичній клініці «Феофанія», куди потрапив напередодні через стан здоров’я, який раптово погіршився.
Бердичів зазнав великої втрати, адже пішла з життя людина, яка була взірцем для кількох поколінь бердичівлян. Леон Романович Ліпецький — справжня Легенда нашого міста. За його плечима було 63 роки трудового стажу, з яких -36 він незмінно очолював «Бердичівський пивоварний завод». За цей час Леон Ліпецький показав себе вмілим організатором, керівником високого рівня, активним громадським діячем. Своїм життям, сумлінною працею на благо міста та його людей він заслужив безумовну щиру повагу трудового колективу, фахівців пивоварної галузі та усіх бердичівлян.
Ім’я Леона Ліпецького золотими літерами вписане в історію Бердичева та України. Почесний громадянин м.Бердичева, нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня, Апостольською благословенною Грамотою Папи Римського Бенедикта XVI, орденом «За заслуги» перед містом, відзнакою “Честь і слава Житомирщини” – цей перелік відзнак та нагород Леона Ліпецького можна ще довго продовжувати, як і дивуватися тому, як в цьому поважному чоловікові поєдналося стільки людських чеснот.
Висловлюємо щирі співчуття рідним Леона Романовича, колективу пивзаводу та усім, хто у скорботі від цієї втрати.
Церемонія прощання з видатним бердичівлянином відбудеться в понеділок, 04 квітня, з 11.00 до 12.30 в фойє ІІ поверху міського Палацу культури імені Олексія Шабельника.
З 12.30 – до 13.00 прощання на території Бердичівського пивоварного заводу.
З 13.00 – піша хода до Костьолу Святої Варвари, де відбудеться Служба Божа.
Поховають Леона Романовича на почесному секторі міського кладовища по вул.Войкова.

Поділіться цікавинкою з іншими