Олег Ляшко: “Лабунська — це аферистка”

Поділіться публікацією з іншими
Фото О.Федонюка
Фото О.Федонюка

Минулого тижня Житомирщину відвідав народний депутат України Олег Ляшко. Лідер Радикальної партії Олега Ляшка відвідав кілька міст та районів області, зустрічаючись із виборцями. На одній із таких, у Малині, відповідаючи на запитання місцевого мешканця стосовно нестачі коштів на фінансування онкохворих і прохання його розповісти про це у Верховній Раді чи голові Житомирської облради Лабунській, Олег Ляшко був лаконічним: “Ви згадали за Лабунську? Лабунська – це аферистка, яка обдурила особисто мене. А ви дивуєтеся, що вона вас дурить. Тому – гнати в шию”.
Далі, коментуючи ситуацію стосовно того, що у обласній раді радикали співпрацюють із Анжелікою Лабунською, Олег Ляшко порадив не вірити голові обласної ради: “Це політика. Співпрацювати треба в інтересах області. Але мою думку про Лабунську я сказав: це аферистка і несерйозна людина, якій не можна вірити, бо вона не тримає слова. Тому я попереджаю про це житомирян, щоб вони ділили на десять все, що говорить Анжела”.
Нагадаємо: Анжеліка Лабунська у період з 2012 по 2014 роки була народним депутатом України, яку обрали у 63-му виборчому окрузі з центром у Бердичеві. У 2014 році Анжеліка Лабунська знову балотувалася до парламенту, але програла, посівши у перегонах третє місце.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *