DSC_4184У Бердичеві відбувся 23-й Міжнародний турнір зі стрибків у висоту «XIII Меморіал Віталія Лонського», який став останнім етапом перед чемпіонатом Європи з легкої атлетики, що стартує вже на початку липня, та Олімпійськими Іграми.
Традиційно, до Бердичева приїхали найсильніші на сьогодні легкоатлети України, а також представники Грузії і, вперше, – Індії.
Очікувано, змагання у жінок виграла Оксана Окунєва. А от срібло розділили одразу три висотниці – Юлія Чумаченко, Ірина Геращенко та Валентина Ляшенко.
А от у чоловіків, вперше за всю історію проведення змагань, на п’єдестал піднялися одразу два бердичівських стрибуни. При цьому, для визначення переможця у чоловіків довелося спостерігати за «перестрибом» (подібне вперше відбувалося у Бердичеві). Одразу чотири спортсмени подолали висоту у 226 см, і, одночасно, всі чотири не змогли підкорити планку на 229 см. За додатковими показниками на четвертому місці опинився Андрій Проценко, а бронзу здобув юний бердичівлянин Олександр Баранніков. А от для того, щоб визначити чемпіона, Юрій Крімаренко та Дмитро Яковенко вчетверте спробували підкорити висоту у 229 см, та – невдало. Тоді, за правилами, планку опустили на два сантиметри, та подолати і цю висоту Дмитро Яковенко не зміг. За таких обставин, у бердичівлянина Юрія Крімаренка, якого шалено підтримувала рідна публіка, не залишалося іншого виходу, як підкорювати 227 см. Що він успішно й зробив, вчетверте поспіль вигравши «Меморіал Віталія Лонського».

Поділіться цікавинкою з іншими