У Бердичеві починається будівельний бум?
Сьогодні 05 червня 2013 року

news blog logo
news menu left
news menu right
Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

У Бердичеві починається будівельний бум?
Автор: Анна ПЕТРИК   
08.05.2013 11:46

Невдовзі обличчя Бердичева має кардинально змінитися. Цьому може суттєво посприяти початок масштабних будівельних робіт. Ми вже розповідали, що на останньому засіданні виконкому прийнято рішення прорізати п’ять нових вулиць у районі Елінгу, де планують звести коттеджне містечко.

Та не лише початком масштабного будівництва індивідуального житла відзначиться нинішній рік. Адже вже найближчим часом повинні розпочатися роботи зі зведення багатоповерхівок у центральній частині міста, де вже передбачено кілька земельних ділянок. Частину з них навіть було кілька років тому виділено зацікавленим організаціям. Однією з таких ділянок є перехрестя вулиць К.Лібкнехта та Фрунзе. Там вже неозброєним оком помітно певну активізацію процесу. Щоправда, мова поки не йде про самі будівельні роботи: наразі там тільки почали зносити стару аварійну будівлю. А далі вже візьмуться безпосередньо до зведення фундаменту. Крім, власне, будівництва житлової багатоповерхівки, тут передбачається розташувати низку соціально-побутових об’єктів та облагородження території. Принаймні, таку обіцянку брала на себе кілька років тому організація, яка планувала тут зводити житло.

Невдовзі аналогічні роботи мають розпочатися і на розі вулиць Дзержинського та Шевченка. Тривалий час там не можна було почати будівництво через суперечку із кафе “Оазис”. Торік незаконну (на думку міської влади) споруду кафе знесли. Тож тепер можна приступати і до будівельних робіт.

Нагадаємо, у місті існує ще кілька земельних ділянок, безпосередньо передбачених для зведення житлових багатоповерхівок. Насамперед, у центральній частині міста: на вулицях Дзержинського (поруч із  будинком №17), К.Лібкнехта (поруч із приміщенням міськвиконкому). “Ласим” шматком має стати і ділянка на місці знесеного аварійного будинку на розі вулиць Свердлова-К.Лібкнехта. Кілька ділянок є і на Червоній Горі.

Окрім суто вирішення житлових проблем для бердичівлян, масоване будівництво сприятиме і загалом поліпшенню економічної ситуації у місті. Масштабні роботи потребуватимуть більшого виробництва будівельних матеріалів, розширення мережі спеціалізованих магазинів. У кожному із цих випадків створюватимуться нові робочі місця (у тому числі — і на самому будівництві). А це, у свою чергу, сприятиме збільшенню надходжень до міського бюджету. Тож буде можливість спрямовувати більше коштів на соціально важливі цілі.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ulti Clocks content

.


© 2012-2013 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини