МПК ім.О.Шабельника визнано кращим в області
Сьогодні 11 серпня 2013 року

news blog logo
news menu left
news menu right
top news photography

Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

МПК ім.О.Шабельника визнано кращим в області
Автор: Анна Петрик   
20.05.2013 14:36

Відзначення чималої кількості професійних свят у Бердичеві ніяк не обходиться без працівників культури. Вони, своїми співами, танцями, театральними дійствами, додають гарного настрою будь-якому, навіть найбільш офіційному, заходу. І не тільки у відзначенні професійних свят задіяні наші митці. Вони беруть найбільш активну (по суті — ключову) участь у всіх заходах, які відбуваються у Бердичеві, незважаючи на те — приємні чи сумні - для цього існують приводи.

А ще наша культура знана не тільки у місті, області чи державі, але й далеко за її межами. Численні дипломи лауреатів чи Гран-прі різноманітних міжнародних конкурсів тому підтвердження. Бердичівська культура, по своїй суті, є унікальною. Адже у ній

тісно та нерозривно переплелися надбання українців, поляків, росіян та євреїв. Недаремно Бердичів називають “містом чотирьох культур”...

Нині у галузі культури у Бердичеві працює 235 людей. І це не тільки артисти, а й режисери, світло,- та музтехніки, працівники бібліотечної системи та багато-багато інших. Парадоксально, але факт: у Бердичеві вже кілька років як немає окремого відділу культури. Всі працівники цієї сфери об’єднані під крилом міського Палацу культури ім.О.Шабельника. Відтак, очільником не тільки самого Палацу, але й всієї галузі є директор МПК Олена Петрівська.

Вдатися до такого кроку — ліквідації відділу культури — у Бердичеві вирішили у якості експерименту. Існувала думка, що очільники галузі повинні працювати разом з людьми, а не сидіти у кабінетах. Експеримент себе повністю виправдав. Чого тільки варте офіційне визнання бердичівської культури кращою на Житомирщині, здобуття Гран-прі обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності. А наприкінці минулого тижня наші земляки отримали ще одну вагому відзнаку — як кращому будинку культури серед всіх подібних закладів нашої області.

Уранці понеділка у  МПК ім.Шабельника так само відзначалося професійне свято. Тільки цього разу все було зовсім по-іншому: сцена найбільшої театральної зали Житомирщини була порожньою, а самі артисти та інші працівники галузі культури сиділи в залі у ролі глядачів у 10-му VIP-ряду. Привід для цього був значний, адже напередодні, у неділю, якраз ці люди відзначали своє професійне свято. Однак, зважаючи на те, що воно збіглося у часі з Днем пам’яті жертв політичних репресій і в Україні було обмежено проведення розважальних заходів, основні урочистості з нагоди професійного свята працівники культури у Бердичеві перенесли на понеділок.

Привітати “іменинників” прийшов міський голова Василь Мазур. У вітальному слові на їхню адресу мер відзначив важливість професії, яку обрали своїм життєвим шляхом ці люди, та її роль у житті міста. Міський голова подякував всім, хто творить сучасну культуру Бердичева, зберігає надбання історичного минулого, і, звісно, дав настанову не зупинятися на досягнутому. Кращих працівників галузі культури Бердичева Василь Мазур нагородив грамотами міської ради та грошовими преміями.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ulti Clocks content

.


© 2012-2013 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини