Бердичівські висотники перемогли на “Динамо”
Сьогодні 11 серпня 2013 року

news blog logo
news menu left
news menu right
top news photography

Погода
Погода у Бердичеві

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Житомирі

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Брусилові

волог.:

тиск:

вітер:

Погода у Козятині

волог.:

тиск:

вітер:

Бердичівські висотники перемогли на “Динамо”
Автор: Ярослав Вітбер   
20.05.2013 14:35

Минулий тиждень був досить різноманітним у легкоатлетичному житті країни. Одночасно відбувалося кілька масштабних заходів, у яких взяли участь і бердичівляни.

Насамперед, не без гордощів, маємо повідомити, що наші наймолодші стрибуни у висоту знову повернулися додому з медалями найвищої проби. Минулого тижня у Харкові проходив чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства “Динамо”, в якому взяли участь і вихованці тренера Ігоря Лонського. Бердичівляни були не просто серед учасників, здобувши два золота та срібло. Зокрема, чемпіонкою серед 13-річних дівчат стала Ольга Мельничук, яка підкорила  висоту у 160 сантиметрів. На п’ять сантиметрів нижче стрибнула її сестра Юлія. Відтак — у неї срібна нагорода. А от чемпіоном серед юнаків став наш Євген Тритєвич, який перестрибнув планку на висоті 155 сантиметрів. 

А от наша студентська молодь цього разу дещо розчарувала прихильників. На одинадцятій всеукраїнській літній Універсіаді з легкої атлетики, яка завершилася у Києві, бердичівляни у стрибках в висоту опинилися поза п’єдесталом пошани. Найкраще з наших земляків виступив Антон Саєвич, посівши п’яту сходинку із результатом 215 сантиметрів. Ще один бердичівлянин — Франциско Ланга, який наразі навчається у Львові, фінішував десятим, стрибнувши рівно на два метри.

Крім, власне, змагань, під час Універсіади відбувалися і виставкові виступи спортсменів. Тобто, тих, хто вже закінчив навчання у ВУЗах (або ж збирається це робити у майбутньому). Тут теж не обійшлося без участі наших земляків. Чемпіон світу 2005 року з легкої атлетики Юрій Крімаренко не мав рівних під час виставкових виступів, і справедливо посів перше місце. Юрію з третьої спроби підкорилася висота у 221 сантиметр.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Ulti Clocks content

.


© 2012-2013 "Бердичівські новини"
Передрук або інше використання матеріалів можливе тільки при наявності гіперпосилання на Бердичівські новини